Kontakta oss

      Kontakta oss:

      Telefon:      08- 5000 5244
      Direkt nr:    Se flik “medarbetare
      E-post:        info@rattsten.se
      E-post:        ekonomi@rattsten.se   (ekonomi)

      Denis Karnei, VD.
      Telefon: 08-5000 5244 (växel)
      E-post: denis.karnei@rattsten.se


      Jon Karnei, Vice VD/Projektledare.

      Telefon: 076-294 61 03
      E-post: jon.karnei@rattsten.se


      Monika Karnei, Ekonomi.

      Telefon: 08-5000 5244 (växel)
      E-post: ekonomi@rattsten.se


      Halyna Kosovska,
      Ekonomi/Admin.
      Telefon: 08-5000 5244 (växel)
      E-post: halyna.kosovska@rattsten.se


      Amira Karlsson,
      Ekonomi assistent.
      Telefon: 070-007 90 97
      E-post: amira@rattsten.se


      Emil Kors,
       Arkitekt, konstruktör.
      Telefon: 072-302 76 00
      E-post: emil@rattsten.se


      Tim Olsen, Projekt och kalkyl.
      Telefon: 073-50 50 180
      E-post: tim.olsen@rattsten.se


      Sebastian Szeremeta, Kalkyl assistent

      Telefon: 070-007 90 98
      E-post: sebastian@rattsten.se


      Artur Warzala, Arbetsledare.

      Telefon: 076-265 40 95
      E-post: artur@rattsten.se


      Marcin Krymowski, Arbetsledare.
      Telefon: 072-350 65 30
      E-post: marcin@rattsten.se 

      Må-Tor: 09.00-18.00
      Fredag:  09.00-17.00
      Lördag:  Stängt
      Söndag: Stängt
      Dag före röd dag stänger vi kl. 14.00

      För möte:  Tidsbokning gäller

      Må-Tor: 10.00-18.00
      Fredag:  10.00-17.00
      Lördag:  10.00-14.00
      Söndag: Stängt

      Dag före röd dag stänger vi kl. 14.00

      Your Name (required)

      Your Email (required)

      Subject

      Your Message